• ایمیل: info@favajam.com

  • تلفن : 22848041-021

امروزه حساسیت پایگاه داده ها، تجهیزات ذخیره سازی و  مرکزی شبکه  رو به افزایش است از این رو کنترل، مدیریت و نگهداری این تجهیزات تبدیل به چالشی اساسی برای  سازمان ها و شرکتها  شده است. دیتا سنتر ها متشکل از اجزای ضروری زیرساختی می‌باشند که کار پشتیبانی از اینترنت، تجارت الکترونیکی و بخش‌های ارتباطات الکترونیکی را بر عهده دارند.

یک مرکز داده می‌تواند میزبان  سرویسهای ذخیره‌سازی، مدیریت، پردازش و تبادل اطلاعات دیجیتال باشد و  همچنین به مکانی جهت فراهم آوردن سرویس‌های کاربردی و یا مدیریت پردازش‌های اطلاعاتی تبدیل گردد. بنابراین ايجاد چنین مكاني در جهت متمركز نمودن سرورهاي شبكه و استفاده از منابع مشترك نگهداري، از عوامل مهم و تاثيرگذار پيشبرد كاري سازمان‌های امروزی تلقی می‌گردد. به منظور استاندارد سازی و نگهداری موارد یاد شده نیاز به داشتن مرکز داده برای سازمان ها و شرکت ها همواره رو به افزایش است.

فاواجم با داشتن دپارتمان تخصصی  و نیروهای متخصص در این حوزه توانسته نقش بسزایی در طراحی و پیاده سازی دیتا سنتر در  سطح بازار را ایفا نماید.تیم تخصصی با پیروی از استاندارد های روز دنیا از جمله TIA 942  توانسته خدمات ارائه شده  را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارائه دهد.

برخی خدمات ارائه شده توسط فاواجم در این حوزه:

    ارائه مشاوره در زمینه طراحی و پیاده سازی.
    پیاده سازی زیرساخت فیزیکی مرکز داده
    تأمین تجهیزات تخصصی مورد نیاز در راستای تجهیز مرکز داده
    بکارگیری و بهره وری از آخرین استانداردها.
    ارائه خدمات پیاده سازی قسمت های مختلف دیتا سنتر مانند اعلام و اطفاء حریق،سقف و کف عایق،سیستم  تهویه هوا و...
    ارائه خدمات مهندسی برق دیتا سنتر.
    راه اندازی چاه ارت.
    سیستم کنترل تردد.
    راه اندازی سیستم های  مانیتورینگ دیتا سنتر.
    پشتیبانی و نگهداری 7*24 دیتاسنتر
    و کلیه امور مربوط به پیاده سازی و نگهداری مراکز داده.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان لطفا با فاواجم تماس حاصل فرمایید.